Piszą dla nas

Paulina Malczyk

Jestem online business managerką. Uwielbiam ogarniać i wymyślać. Można by pomyśleć, że PM jestem od zawsze. Kiedyś zajmowałam się organizacją w kulturze, a teraz wydaję produkty cyfrowe i układam biznesy online, z przeróżnych branż.

Barbara Czyrnia

Od ponad dekady usprawniam procesy w korporacjach. Wdrażam efektywne narzędzia i metody pracy. Mentoruję managerów i przedsiębiorców z obszaru metod zwinnych Agile oraz podejścia Lean Six Sigma, które pozwalają optymalizować koszty i procesy w firmach oraz zwiększać wartość biznesową. 

Ilona Krzeszewska

Jestem odpowiedzialna za relacje z klientami od 6 lat. Na codzień zajmuję się sprzedażą i budowaniem relacji oraz lojalności z klientami. Z zamiłowania marketingowiec. Gdy tylko znajdę chwilę uciekam w góry.

 

Paulina Fabian

Jestem doświadczonym ekspertem HR z kilkunastoletnim stażem pracy w międzynarodowych korporacjach. Współpracowałam ze specjalistami oraz kadrą zarządzającą z Niemiec, Hiszpanii, Portugalii oraz Japonii. Tworzyłam z nimi strategie HR dostosowane do różnych kultur organizacyjnych.