KONFERENCJA

Szybka ścieżka do stabilnych przychodów

Oferta dla uczestników:

wyzwanie

Stabilnie zarabiająca firma

Twój plan działań na każdy tydzień roku, który krok po kroku pokaże Ci jak stabilnie zarabiać. To jaką kwotę chcesz zarabiać ma mniejsze znaczenie bo droga do przejścia w KAŻDYM Z TYCH PRZYPADKÓW jest taka sama. 

Co zyskasz, biorąc udział w wyzwaniu?

Konkretny plan działania na każdy tydzień

– bez zastanawiania się, co zrobić

Gotowe rozwiązania

ułożone w krótkie lekcje i zadania do wykonania

Szybkie efekty

dzięki takiej konstrukcji materiałów, że będziesz robić rzeczy w kolejności, w jakiej powinny być zrobione

Oprócz samego wyzwania otrzymasz również dostęp do:

  • platformy 365 dni dochodowej firmy, gdzie znajdziesz ponad 400 lekcji biznesu oraz kursy z ponad 16 kategorii tematycznych, które będą Ci codziennie pomagać budować dochodowy biznes
  • Comiesięcznego wyzwania tematycznego z pracą nad konkretnym obszarem Twojej firmy
  • Społeczności przedsiębiorców, z którymi możesz łączyć się w wirtualny coworking, budować sieć partnerów i wymieniać się doświadczeniami 
  • Comiesięczna sesja networkingu na żywo
  • Comiesięcznych spotkań QA na żywo z Ewą Gadomską 

Dla kogo wyzwanie sprawdzi się najlepiej

Dla marek osobistych (freelancerów, ekspertów, specjalistów, coachy, artystów, influencerów)

Dla osób, prowadzących firmy usługowe

Dla każdego, kto chce tak wyskalować swój biznes, aby mógł samodzielnie funkcjonować

Zbudowałam 7 własnych firm i pomogłam ponad 4000 przedsiębiorców na ich drodze do dochodowych biznesów. Od 13 lat zajmuję się doradztwem i szkoleniami, wcześniej z sukcesem prowadząc firmy usługowe w różnych branżach. Pierwszą z nich otworzyłam, gdy miałam 19 lat. 

Na podstawie wszystkich moich doświadczeń stworzyłam dla Ciebie szybką ścieżkę do 30k miesięcznie. To droga na skróty, nad którą pracowałam kilka miesięcy. Największym wyzwaniem było takie skomponowanie każdego miesiąca, żeby dawał Ci realne i szybkie wyniki przy jednoczesnym robieniu rzeczy, które muszą być zrobione w odpowiedniej kolejności. 

Dlaczego tak bardzo zależy mi na szybkich wynikach? Bo sama je lubię. Gdy ich nie ma, to się zniechęcam, dlatego program wyzwania podzieliłam na 4 obszary i w każdym tygodniu będziesz pracować nad innym z nich. Co było też ważne dla mnie, to żeby nie poświęcać na pracę nad firmą więcej niż 15 minut dziennie. Bo wiem, że bycie przedsiębiorcą to ciągła walka z czasem. 

Nie jest łatwą droga, ale z pewnością wartą wysiłku. Tylko od Ciebie zależy, czy się na to odważysz i jak poważnie do tego podejdziesz.

Poznaj program wyzwania

Cała koncepcja jest oparta o równoczesną pracę nad czterema obszarami, które pozwolą na osiągnięcie stabilnych miesięcznych przychodów. Cały proces podzieliłam na 3 główne etapy: AKTYWACJĘ (gdzie pracujesz strategicznie nad poszczególnymi elementami prowadzenia biznesu), DOŁADOWANIE (czyli sprzedaż i marketing) i STABILIZACJĘ (czyli szereg działań, mających na celu zapanowanie nad stabilnością przychodów i funkcjonowania Twojej firmy).

To co? Podejmujesz wyzwanie?

dostęp miesięczny

59 zł | miesiąc

49 zł | miesiąc

dostęp roczny

590 zł | rok

490 zł | rok

Poznaj różnice pomiędzy

Dochodowa firma ułoży Ci biznes krok po kroku, zbudujesz model biznesowy, strategię produktową, ustalisz ceny, stworzysz plan na sprzedaż i marketing – a następnie wdrożysz plan. 5 tygodni intensywnej pracy nad przygotowaniem rozwiązań, które przyniosą efekty w postaci dochodowej firmy. Idealnie sprawdzi się dla osób, które potrzebują kompendium wiedzy biznesowej w jednym miejscu. 

Szybka ścieżka do 30k miesięcznie to systematyczna, cotygodniowa praca, małymi krokami. Tu nie układasz planu, tylko wykonujesz opracowane przeze mnie działania, które nie przekroczą 15 minut dziennie. W każdą niedzielę, przez 52 tygodnie roku otrzymasz dawkę wiedzy i zadań. Idealnie sprawdzi się dla osób, które lubią metodę małych kroków i konkretnych wytycznych do działania.

Zarejestruj się na konferencję za 0 złotych: "Szybka ścieżka do stabilnych przychodów" 23.05.2024 r.

X
Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner