Mentorka marek

Ewa Gadomska

Pierwszą firmę założyłam w wieku 19 lat i po kilku miesiącach miałam pewność, że praca na swoim to coś, co daje mi spełnienie.

W ciągu kilku następnych lat odkryłam, że jedyną pewną rzeczą w życiu jest zmiana i tak zaczęła się moja przygoda z różnymi branżami. Prowadziłam agencję reklamową, wspierałam marketingowo apteki, pracowałam z markami premium, projektowałam strategie dla marek osobistych i prowadziłam szkolenia biznesowe. Bardzo szybko zrozumiałam, że doświadczenie jest fundamentem sukcesu we własnym biznesie, jednak równie ważne jest pogłębianie swojej wiedzy i otwartość na jej zdobywanie w różnej formie. Dlatego zdecydowałam się na studia, ukończenie wielu kursów i współpracę z tymi, którzy już osiągnęli to, do czego sama zmierzałam.

Dzisiaj spotykamy się tutaj i z wielką pewnością mogę powiedzieć, że jestem ekspertką od budowania dochodowych biznesów. Pracowałam i wciąż pracuję zarówno z polskimi, jak i światowymi markami, z początkującymi i doświadczonymi przedsiębiorcami. Teraz chcę pracować z Tobą. Wierzę, że dzięki platformie dochodowafirma.net znajdziesz wiedzę, którą od razu będziesz mogła wykorzystać w swoim biznesie, czego efektem będą rosnące wyniki finansowe i rozwój Twojej firmy.

Pomogę Ci w doprecyzowaniu pomysłu na biznes, pomogę ocenić Twoje szanse na rynku, pokażę Ci, jak jeszcze możesz zarabiać na swojej firmie, a także jak docierać do klientów, o których istnieniu nie miałaś pojęcia.

Tworzę platformę dochodowafirma.net z przekonaniem, że dostarczam sprawdzone rozwiązania. Pomogłam już setkom kobiet wejść skutecznie na rynek i zawojować te branże, które były im bliskie. Wiem, że dzisiaj to Ciebie mogę przeprowadzić przez tę drogę. Skorzystaj doświadczenia mojego i wybranych przez mnie ekspertów. Materiały dostępne na naszej platformie edukacyjnej sprawią, że Twój biznes przestanie być drogim hobby, a stanie się dobrze prosperującą firmą, przynoszącą oczekiwane zyski.

Dochodowa firma

Pomysł na tę platformę powstał po sukcesie mojego programu mentoringowego “dochodowa firma w 5 tygodni”. W programie wzięło udział setki kobiet, które rozwinęły się zawodowo, zaczęły prowadzić dobrze prosperujące firmy, a dzisiaj przygotowują się do realizacji kolejnych projektów.

Wiem, że myślenie o biznesach, szczególnie małych, wciąż opiera się na wielu stereotypach, które podcinają skrzydła przedsiębiorczym kobietom. Zależy mi, żeby biznesy niezależnie od ich wielkości były traktowane poważnie i przynosiły swoim właścicielkom satysfakcjonujące zyski. Jestem pewna, że biznes można łączyć ze swoimi zainteresowaniami, ale to nie znaczy, że dochody mają starczać jedynie na waciki. Dochodowa firma powstała po to, żeby nauczyć Cię prowadzić firmę, która przynosi pieniądze pozwalające żyć w dostatku.

Wierzę, że moja wiedza i doświadczenie pomogą Ci prowadzić dochodowy biznes. Na platformie znajdziesz kursy, szkolenia, warsztaty i materiały elektroniczne, które pokażą Ci, co zrobić, żeby Twoja firma była rentowna.

Budowanie biznesu to ciągła podróż, często w nieznane. Wiem jednak, że sobie poradzisz, a ja dam Ci wszystkie narzędzia, dzięki którym każde wyzwanie zawodowe będzie o wiele łatwiejsze niż myślisz.

Dla kogo?

Najprostszą odpowiedzią byłoby – dla wszystkich przedsiębiorczych kobiet. Wiem jednak, że czekasz na konkrety.

Materiały na tej platformie są dla Ciebie jeśli planujesz prowadzić dochodowy biznes lub szukasz przyczyn, przez które aktualnie nie zarabiasz tyle, ile chcesz.

Większość materiałów i szkoleń jest dedykowana każdemu, kto ma odwagę zawalczyć o stabilność finansową, prowadząc dobrze prosperującą firmę.

Dopiero chcesz otworzyć firmę? Świetnie trafiłaś, wejdziesz na rynek z gotową strategią i wiedzą, która od samego początku uchroni Cię przed podstawowymi błędami. 

Prowadzisz już firmę, ale czujesz się zagubiona i mało zarabiasz? To też jest miejsce dla Ciebie! Pokażę Ci, co zmienić żeby Twój biznes zaczął przynosić zyski.

Dochodowa firma na własnych zasadach