konferencja online za 0 zł

Szybka ścieżka do stabilnych przychodów

prelekcji
0
prelegentów
0
konkretów
0 H

KONFERENCJA ZA 0 ZŁ ALE WYMAGA REJESTRACJI

Zapisuję się

.

Zarabiaj stabilnie 30, 50 czy nawet 100k

Przed Tobą pierwsza w Polsce kompleksowa konferencja online dla przedsiębiorców, podczas której zdobędziesz wiedzę w takich obszarach jak mental przedsiębiorcy, sprzedaż, marketing, prowadzenie kampanii sprzedażowych skalowanie firmy i zarządzanie.

Poznaj prelegentów

Na co dzień buduje dochodowe firmy zarówno swoje jak i swoich klientów. Prowadzi z sukcesem 4 firmy w Polsce i Dubaju. Wszystkie w sektorze usług. Ekspertka marek luksusowych i premium. Stworzyła bestsellerowy kurs Dochodowa Firma w 5 tygodni, który pomógł już ponad 5000 przedsiębiorcom osiągać stabilne przychody w swoich biznesach. 

Właścicielka i pomysłodawczyni portalu dla przedsiębiorców oraz współtwórczyni platform edukacyjnych: PRO BEAUTY BIZNES i BIZNES JUBILERSKI. 

Twórca programów szkoleniowych i coachingowo- mentoringowych.
Trener DISC. Certyfikowany międzynarodowy trener biznesu, coach&mentor i mówca Brian Tracy
International.
Coach z akredytacją ICF.

Zajmuje się prowadzeniem szkoleń miękkich z zakresu komunikacji, pewności siebie, autoprezentacji
psychologii osiągnięć, psychologii finansowej, odporności psychicznej, zarządzania organizacją i
zespołem, efektywności osobistej. Ekspertka zmiany mentalu przedsiębiorców.

Pokazuje, jak tworzyć content i budować kanały social media, które przyciągają społeczność i pomagają osiągać cele.

Przeszła drogę od raczkującego specjalisty ds. marketingu do przedsiębiorcy budującego własną markę, dlatego doskonale wiem, co robić w internecie, by zostać zauważonym… Z wielką pasją dzieli się tą wiedzą z innymi! Wydaje e-book’i, szkolę, udzielam konsultacji i prowadzi intensywne programy edukacyjne dla młodych social media managerów.

Właścicielka kilku marek: MAGICAL VIBES, ONLINE MARKETING CLUB, SPIRI, współtwórczyni PRO BEAUTY BIZNES.

Co-owner i dyrektor e-commerce rodzinnego brandu DAAG. Najszybciej rozwijającej się marki fashion w kategorii torebki skórzane w w Polsce. W ostatnich latach dzięki nieszablonowym
działaniom Customer Experience, Performance Influencer Marketing oraz Buidling Brand Community wyskalował sprzedaż swojej marki od 30 zamówień do kilku tysięcy miesięcznie. Praktyk e-commerce, niskobudżetowe działania i maksymalizacja rentowności sklepów.

Adwokat, przedsiębiorczyni. Doradza swoim klientom jak budować dochodowy biznes zgodnie z prawem. W związku z obsługą przedsiębiorców z różnych branż, potrafi rozwiązać daną sprawę, łącząc ze sobą wiele dziedzin prawa.

Na co dzień zajmuje się reprezentowaniem swoich klientów w sporach sądowych, a także tworzy i opiniuje umowy, dokumentacje oraz procesy niezbędne w danym przedsiębiorstwie.

W obecnych realiach gospodarczych najistotniejszą korzyścią jaką daje swoim klientom jest spokój.

Eskpertka od reels i automatyzacji na Instagramie. Monetyzuje wyświetlenia rolek i uczy swoich kursantów Biznesu na Insta. Stworzyła pierwszy na Polskim rynku kurs automatyzacji DM na Instagramie i przeszkoliła ponad 1500 kursantów.

Przedsiębiorczyni, trenerka biznesu, inwestorka i ekspertka w budowaniu skutecznych zespołów. Jako absolwentka prawa, swoje doświadczenie zdobywała w renomowanych, zagranicznych korporacjach w Polsce, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Ponadto, Mariola zajmuje się organizacją szkoleń zagranicznych dla kadr zarządzających, oraz wyjazdów networkingowych dla przedsiębiorców.

Wspieram i pomagam kobietom zwiększać zasięgi treści na Instagramie, bez konieczności inwestowania w reklamy, bez frustracji wywołanej błądzeniem, algorytmami i ich zmianami. Zbudowałam własną markę agataimedia, zgromadziłam 90k społeczność na Instagramie, gdzie sprzedaje swoje produkty i pokażę Ci jak możesz zrobić to samo dzięki strategii sprawdzonej na mnie i moich podopiecznych, którą możemy dopasować do Twojego biznesu, zasobów i sytuacji

Pomagam właścicielkom małych firm odkrywać, jak technologia może zrewolucjonizować ich działalność. Specjalizuję się w praktycznych zastosowaniach AI, które pozwalają zaoszczędzić czas i zwiększyć zyski. Moje kursy pomogły już ponad 800 przedsiębiorczym kobietom działać skuteczniej i efektywniej rozwijać ich małe biznesy. Dowiedz się, jak ChatGPT może wesprzeć Cię w codziennych zadaniach i zyskaj więcej czasu dla siebie i bliskich.

Współtwórca 4 agencji reklamowych, miłośnik biznesów online i automatyzacji sprzedaży, wyznawca teorii „liczy się to, co działa”. Jego główną specjalizacją są kampanie na Facebooku, które generują ponadprzeciętne wyniki i skalowanie biznesów edukacyjnych. Jego klienci wygenerowali ponad 10 MLN sprzedaży w ostatnich latach.

Przedsiębiorca i ekspert w dziedzinie sprzedaży, który skutecznie rozwija biznesy online (swój ostatni sprzedał za ponad 4 miliony złotych). 
Na codzień CEO start-upu naffy i co-owner agencji growth-marketingowej. Jakub koncentruje swoje działania na Ekonomii Twórców – jednym z najszybciej rozwijających się rynków na świecie.
Jego praktyczne podejście do biznesu, umiejętność adaptacji do szybko zmieniających się trendów oraz zdolność do przekształcania kreatywności w stabilne źródła przychodu czynią go cenionym mówcą na konferencjach dotyczących innowacyjnych modeli biznesowych i strategii wzrostu.

Harmonogram

EWA GADOMSKA

Twoja szybka ściezka do stabilnych przychodów

EWELINA FARBOWSKA

Odblokuj się na zarabianie – wzmocnij mental przedsiebiorcy

EWA GADOMSKA

Dobrze skomponowana oferta podstawą ciągłej sprzedaży

OSKAR LIPIŃSKI

Dochodowy ecommerce

Paula Balicka-Zańczak

Stały napływ klientów z Instagrama dzięki automatyzacji

Jakub Bischof

Dochodowy twórca

AGATA ŁOBODA

Buduj społeczność dzięki zasięgom – pierwsze 10k follow

Maja Strzelecka

Jak tworzyć treści, które sprzedają

Patryk Graczyk

Kampania sprzedażowa – jak zarobic milion na sprzedazy kursu

Anna Króliczek

ChatGPT w codziennej pracy przedsiębiorcy – odkryj 5 praktycznych sposobów, które oszczędzą Twój czas!

Mariola Hryszko

Sztuka delegowania – jak zwiększyć efektywność i zyski Twojej firmy

Paulina Helińska

Nie stworzysz dochodowego biznesu bez prawnego zabezpieczenia

Ewa Gadomska

Misja 5 strumieni przychodów

Zapisuję się za 0 złotych

.

Zarejestruj się na konferencję za 0 złotych: "Szybka ścieżka do stabilnych przychodów" 23.05.2024 r.

X
Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner