Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 • Skuteczna sprzedaż do klientów indywidualnych

  149,00  z VAT

  Masz świetny produkt albo dostarczasz usług najwyższej jakości, ale wciąż brakuje Ci klientów? A może czujesz, że Twoje działania sprzedażowe są mało efektywne pomimo że poświęcasz na nie dużo czasu, energii i pieniędzy? Właśnie dla takich osób stworzyłam ten program. Skorzystaj z drogi na skróty jaką jest moje 17-letnie doświadczenie sprzedażowe. 

  Nagranie webinaru, który odbył się 30 stycznia 2023r. • Jak skutecznie budować sieć kontaktów?

  149,00  z VAT

  Masz świadomość, że Twoja sieć kontaktów determinuje Twoją wartość rynkową, ale nie wiesz jak zacząć ją budować? To szkolenie jest więc dla Ciebie idealne. Pokaże Ci, krok po kroku, jak skutecznie budować swoją sieć kontaktów, która będzie nie tylko genialnym punktem wyjścia do łatwej sprzedaży, ale też do budowania rozpoznawalności branżowej.
  Nagranie webinaru, który odbył się 29 stycznia 2023r.

 • 50 protipów sprzedażowych

  99,00  z VAT

  50 protipów sprzedażowych, które możesz zastosować od jutra w swojej firmie!

 • Promocja!

  Jak zmienić obserwatorów w klientów – pakiet (kurs + 2 ebooki)

  189,00  z VAT

  Masz wierne grono obserwatorów w mediach społecznościowych? Dopiero budujesz zaangażowaną społeczność? Niezależnie od tego, na jakim etapie jesteś, ten pakiet pomoże Ci prowadzić dochodowy biznes. To kompendium wiedzy o sprzedaży, które pokaże Ci jak działać, żeby każdy obserwator miał szansę stać się Twoim wiernym klientem.

 • Jak zmienić obserwatorów w klientów? – kurs

  149,00  z VAT

  W czasach nadchodzącego kryzysu potrzebujesz wiedzy i narzędzi, które nauczą Cię skutecznie sprzedawać. Po to stworzyłam ten kurs, by dać Ci wiedzę, dzięki której utrzymasz swój biznes i będziesz dobrze zarabiać. Zadbaj o to, by wyróżnić się na tle konkurencji i przekonać swoich obserwatorów do kupowania. Ten kurs ułatwi Ci to zadanie.

 • Nowi klienci bez wysiłku i społeczności

  99,00  z VAT

  To dzięki temu programowi dowiesz się, jak pozyskać partnerów, a pisanie oferty już nigdy nie będzie Ci sprawiało problemu. Zaczniesz zarabiać na współpracy z partnerami i nabierzesz śmiałości w kontaktach biznesowych. Rozszerz swoją działalność o współpracę z partnerami i miej nowe, korzystne źródło dochodu, które pozwoli Ci na stabilne zarobki.