Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Mentoring

  350,00 2000,00  z VAT

  Masz wrażenie, że nie wykorzystujesz potencjału biznesowego swojej firmy? A może Twój biznes nie przynosi pożądanych zysków albo utknął w martwym punkcie? Weź udział w mentoringu, pracy 1:1 ze mną, która rozwiąże Twoje najważniejsze problemy biznesowe. Indywidualna praca ze mną to szansa, żeby zacząć prowadzić nowoczesny biznes i wykorzystać w 100% jego potencjał. Ze względu na duże doświadczenie w prowadzeniu firm i projektowaniu strategii marketingowo-sprzedażowych jestem w stanie pokazać Ci jakich błędów unikać i co zrobić, żeby Twoja działalność zajmowała na arenie biznesowej takie miejsce, o którym marzysz.

 • Robert Głos

  250,00 5000,00  z VAT

  Z Robertem możesz porozmawiać o szeroko pojętej optymalizacji prowadzonej firmy.  Pomoże Ci obniżyć koszty, zoptymalizować procesy i poprawić efektywność działalności.

 • Biznesowe rEWOlucje – pracuj ze mną nad swoją firmą

  2999,00 4990,00  z VAT

  Masz wrażenie, że nie wykorzystujesz potencjału biznesowego swojej firmy? A może Twój biznes nie przynosi pożądanych zysków albo utknął w martwym punkcie? Weź udział w rEWolucjach, pracy 1:1 ze mną, która rozwiąże Twoje najważniejsze problemy biznesowe. Indywidualna praca ze mną to szansa, żeby zacząć prowadzić nowoczesny biznes i wykorzystać w 100% jego potencjał. Ze względu na duże doświadczenie w prowadzeniu firm i projektowaniu strategii marketingowo-sprzedażowych jestem w stanie pokazać Ci jakich błędów unikać i co zrobić, żeby Twoja działalność zajmowała na arenie biznesowej takie miejsce, o którym marzysz.

 • Jakub Gadomski

  150,00 250,00  z VAT

  Z Kubą Gadomskim możesz porozmawiać o marketingu w wyszukiwarkach. Może dla Ciebie zrobić audyt SEO, zoptymalizować Ci stronę pod wyszukiwarki, albo skonsultować działania, z zakresu pozycjonowania, jakie prowadzisz.