Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Biznesowe rEWOlucje – pracuj ze mną nad swoją firmą

  250,00 5400,00  z VAT

  Masz wrażenie, że nie wykorzystujesz potencjału biznesowego swojej firmy? A może Twój biznes nie przynosi pożądanych zysków albo utknął w martwym punkcie? Weź udział w rEWolucjach, pracy 1:1 ze mną, która rozwiąże Twoje najważniejsze problemy biznesowe. Indywidualna praca ze mną to szansa, żeby zacząć prowadzić nowoczesny biznes i wykorzystać w 100% jego potencjał. Ze względu na duże doświadczenie w prowadzeniu firm i projektowaniu strategii marketingowo-sprzedażowych jestem w stanie pokazać Ci jakich błędów unikać i co zrobić, żeby Twoja działalność zajmowała na arenie biznesowej takie miejsce, o którym marzysz.

 • Jakub Gadomski

  150,00 250,00  z VAT

  Z Kubą Gadomskim możesz porozmawiać o marketingu w wyszukiwarkach. Może dla Ciebie zrobić audyt SEO, zoptymalizować Ci stronę pod wyszukiwarki, albo skonsultować działania, z zakresu pozycjonowania, jakie prowadzisz.

 • Karolina Rzeczkowska

  180,00 350,00  z VAT

  Z Karoliną Rzeczkowską możesz porozmawiać na tematy związane z księgowością, wyborem formy opodatkowania i kwestiach formalnych związanych z zakładaniem działalności.

 • Ewa Gadomska

  250,00  z VAT

  Z Ewą Gadomską możesz porozmawiać o szeroko pojętym prowadzeniu biznesu. Pomoże Ci zorganizować firmę, wyskalować ją, zwiększyć sprzedaż i poprawić jakość marketingu.

  Cena dotyczy 30 min konsultacji. Możesz kupić dowolną liczbę konsultacji.