Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

 • 50 protipów sprzedażowych

  99,00  z VAT

  50 protipów sprzedażowych, które możesz zastosować od jutra w swojej firmie!

 • Jak zacząć zarabiać w dolarach (program mentoringowy)

  2499,00  z VAT

  Jak zacząć zarabiać w dolarach (albo dowolnej innej walucie) w 6 tygodni? Dowiedz się, dołączając do wyjątkowego programu mentoringowo – mastermindowego dla ekspertów, którzy chcą zacząć sprzedawać swoje usługi i/lub produkty elektroniczne poza granicami Polski. Podzielę się z Tobą przetestowanymi sposobami, jak bez rozpoznawalności zaczynam sprzedawać na nowych rynkach.

 • 92 gotowe e-maile do wykorzystania w Twoim sklepie internetowym

  29,00  z VAT

  Masz problem z pisaniem e-maili? Zajmuje Ci to mnóstwo czasu? Nie wiesz, jak napisać wiadomości automatyczne do swojego sklepu? Przeraża Cię, że klient nie dostanie informacji o swojej przesyłce lub fakturze, co zaważy na jego opinii o Twoim sklepie? Ebook z szablonami e-maili to zbiór 92 gotowych wiadomości, które możesz wykorzystać w swoim sklepie i przestać zaprzątać sobie głowę pisaniem wiadomości.

 • Ebook: Treści, które sprzedają, czyli zwiększ zasięg, zaangażuj, zbuduj zaufanie i sprzedaj

  19,00  z VAT

  Ten zeszyt ćwiczeń nauczy Cię, jak skutecznie przeprowadzać odbiorców przez poszczególne etapy lejka sprzedażowego, dzięki skutecznym treściom dopasowanym do każdego z poziomów.

 • Promocja!

  Jak zmienić obserwatorów w klientów – pakiet (kurs + 2 ebooki)

  179,00  z VAT

  Masz wierne grono obserwatorów w mediach społecznościowych? Dopiero budujesz zaangażowaną społeczność? Niezależnie od tego, na jakim etapie jesteś, ten pakiet pomoże Ci prowadzić dochodowy biznes. To kompendium wiedzy o sprzedaży, które pokaże Ci jak działać, żeby każdy obserwator miał szansę stać się Twoim wiernym klientem.

 • Jak wyceniać swoje produkty/usługi, aby zarabiać więcej

  49,00  z VAT

  Wiemy, jak trudno wyceniać własną pracę, produkty, usługi. Masz wrażenie, że nie umiesz negocjować? Określić ceny swoich usług lub produktów? A może brakuje Ci pewności siebie w dyskutowaniu o podwyżce na etacie?

  Ten ebook powstał z myślą o Tobie, Twojej edukacji finansowej i wzmacnianiu kobiet w podejmowaniu decyzji związanych z wycenianiem swojej pracy. Co więcej, przygotowany

  Aarkusz programu excel, pomoże Ci dokładnie określić cenę lub stawki, a także ułatwi ustalanie marży w przypadku sprzedaży produktów.

 • Jak zmienić obserwatorów w klientów?

  49,00  z VAT

  Masz wierne grono obserwatorów w mediach społecznościowych? Dopiero budujesz zaangażowaną społeczność? Niezależnie od tego, na jakim etapie jesteś, ten ebook pomoże Ci prowadzić dochodowy biznes. To kompendium wiedzy o sprzedaży, które pokaże Ci jak działać, żeby każdy obserwator miał szansę stać się Twoim wiernym klientem.