Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Promocja!

  Jak zmienić obserwatorów w klientów – pakiet (kurs + 2 ebooki)

  189,00  z VAT

  Masz wierne grono obserwatorów w mediach społecznościowych? Dopiero budujesz zaangażowaną społeczność? Niezależnie od tego, na jakim etapie jesteś, ten pakiet pomoże Ci prowadzić dochodowy biznes. To kompendium wiedzy o sprzedaży, które pokaże Ci jak działać, żeby każdy obserwator miał szansę stać się Twoim wiernym klientem.

 • Jak wyceniać swoje produkty/usługi, aby zarabiać więcej

  49,00  z VAT

  Wiemy, jak trudno wyceniać własną pracę, produkty, usługi. Masz wrażenie, że nie umiesz negocjować? Określić ceny swoich usług lub produktów? A może brakuje Ci pewności siebie w dyskutowaniu o podwyżce na etacie?

  Ten ebook powstał z myślą o Tobie, Twojej edukacji finansowej i wzmacnianiu kobiet w podejmowaniu decyzji związanych z wycenianiem swojej pracy. Co więcej, przygotowany

  Aarkusz programu excel, pomoże Ci dokładnie określić cenę lub stawki, a także ułatwi ustalanie marży w przypadku sprzedaży produktów.

 • Jak zmienić obserwatorów w klientów?

  49,00  z VAT

  Masz wierne grono obserwatorów w mediach społecznościowych? Dopiero budujesz zaangażowaną społeczność? Niezależnie od tego, na jakim etapie jesteś, ten ebook pomoże Ci prowadzić dochodowy biznes. To kompendium wiedzy o sprzedaży, które pokaże Ci jak działać, żeby każdy obserwator miał szansę stać się Twoim wiernym klientem.