E-booki

Jak zmienić obserwatorów w klientów?

Masz wierne grono obserwatorów w mediach społecznościowych? Dopiero budujesz zaangażowaną społeczność? Niezależnie od tego, na jakim etapie jesteś, ten ebook pomoże Ci prowadzić dochodowy biznes. To kompendium wiedzy o sprzedaży, które pokaże Ci jak działać, żeby każdy obserwator miał szansę stać się Twoim wiernym klientem.

Ewa Gadomska

Strateżka biznesu, marketerka, która na co dzień zajmuje się rozwojem firm. Specjalizuje się w tworzeniu modeli biznesowych, skalowaniu biznesów, a jej ulubionym segmentem rynku jest premium.

W jaki sposób ten e-book zwiększy Twoją sprzedaż?

 • nauczy Cię, jak przeprowadzać odbiorców przez wszystkie etapy od stawania się obserwatorami do bycia wiernymi klientami i ambasadorami Twojej marki
 • pokaże Ci, jak stosować triki sprzedażowe (też copywritingowe), które przekonują klientów do zakupu
 • pozwoli Ci zrozumieć, jak działają poszczególne etapy sprzedaży
 • dzięki ebookowi dowiesz się, jakie są motywy zakupowe współczesnych klientów

WAŻNE: ten ebook sprawdzi się zarówno dla osób sprzedających produkty fizyczne, elektroniczne, jak i usługi. Jest tak napisany, że każdy kto sprzedaje online znajdzie w nim sposób na poprawę wyników finansowych swojego sklepu.​

Co znajdziesz w środku?​

Ebook “Jak zamienić obserwatorów w klientów” to aż 85 stron konkretów, z których dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz, aby lepiej i łatwiej sprzedawać online: 

 • gdzie zweryfikujesz swoje dotychczasowe myślenie o klientach, produktach i sprzedaży
 • krok po kroku nauczysz się zamieniać obserwatorów w klientów
 • zyskasz dostęp do ćwiczeń, dzięki którym uporządkujesz swoją wiedzę na temat klientów
 • będziesz miała dostęp do wiedzy, która jest stosowana od dawna przez speców od marketingu i sprzedaży
 • oprócz teorii nauczysz się stosować zdobytą wiedzę w praktyce, dzięki licznym przykładom

 • otrzymasz gotowe rozwiązania, które możesz zastosować w sprzedaży usług i produktów

Jeśli masz dość frustracji spowodowanej niskimi zyskami ze sprzedaży mimo rosnącej liczby obserwatorów marki, ten ebook jest dla Ciebie. Pisząc go włożyłam wiele energii w to, by przekazać Ci moje wieloletnie doświadczenie sprzedażowe w przystępnej i zrozumiałej formie. To ebook, który zawiera 85 stron sprzedażowych konkretów i przyda Ci się na różnych etapach prowadzenia biznesu. Do wielu informacji w nim zawartych będziesz mogła wrócić w przyszłości i za każdym razem, gdy Twoja sprzedaż nie będzie przynosić takich zysków, jakich oczekujesz. Ebook da Ci gotowe rozwiązania, co zrobić, żeby obserwatorzy stali się klientami i zaczęli kupować Twoje usługi lub produkty, a potem z radością wracali po więcej.

Co otrzymasz w mailu po zakupie produktu?

 • ebooka “Jak zmienić obserwatorów w klientów?” czyli kilkadziesiąt stron konkretów z zakresu finansów i wyceny pracy.